- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Bezuhlíková aku vrtačka DeWalt DCD791 NT
Bezuhlíková aku vrtačka DeWalt DCD791 NT
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Bezuhlíková aku vrtačka DeWalt DCD791 NTSkladem2 890,00 Kč/ ks2 388,43 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD791NT
- Kompaktní vrtačka/šroubovák 18 V XR Li-Ion
- Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje až 57% delší provozní dobu oproti uhlíkovým modelům
- Dokonale kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití i na místech s omezeným přístupem
- Celokovová převodovka s dvěma převodovými stupni prodlužuje provozní dobu a životnost nářadí
- 15 poloh pro nastavení utahovacího momentu umožňuje stejnoměrné šroubování do různých materiálů
- Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače umožňuje maximální ovladatelnost při práci
- LED diodová svítilna se 3 stupni osvětlení a až 20 min. zpožděným vypínáním na patce nářadí zaručuje zlepšenou viditelnost a funkci pracovní svítilny
- Zdokonalená ergonomická konstrukce s gumovým povrchem rukojeti zvyšuje komfort obsluhy
- Baterie typu Li-Ion umožňují vynikající nasunování a vyjímání a je opatřena indikátorem stavu nabití
- Ocelová příchytka na řemen a magnetický držák nástrojů poskytují dokonalé řešení pro uložení
- Součást inteligentní řady XR Li-Ion zaručuje účinnost a rychlejší provádění požadovaných úkonů
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD791
- příchytka na řemen
- magnetický držák nástrojů
- odolný kufřík TSTAK
Specifikace
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. moment (tvrdý materiál) | 70 Nm |
| Max. moment (měkký materiál) | 27 Nm |
| Výkon | 460 W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 550/2 000 ot./min |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 40 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Délka | 174 mm |
| Výška | 203 mm |
| Hloubka | 67 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

