Dewalt nabíječka DCB107 - 10,8 - 18V
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Dewalt nabíječka DCB107 - 10,8 - 18VSkladem1 190,00 Kč/ ks983,47 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCB107
- Nabíjí nasunovací baterie DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 10,8 V, 14,4 V a 18 V.
- Dvoustupňový nabíjecí systém DEWALT.
- Diagnostický systém s indikační LED diodou informuje o stavu nabití baterie: nabitá baterie, nabíjení a baterie je příliš horká nebo příliš studená.
- Baterii s kapacitou 2 Ah nabíjí 90 minut.
Specifikace
| Napájecí napětí | 10,8, 14,4, 18 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Nabíjecí proud | 1,3 A |
| Doba nabíjení | 2 Ah - 90 min |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 65 mm |
| Délka | 145 mm |
| Hmotnost | 0,36 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
