Dewalt nabíječka FLEXVOLT DCB118 T2
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dewalt nabíječka FLEXVOLT DCB118 T2Skladem6 990,00 Kč/ ks5 776,86 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCB118T2
- Nabíjí nasunovací baterie DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 54V a 18V.
- Baterii s kapacitou 6 Ah nabíjí 60 minut.
- Dvoustupňový nabíjecí systém DEWALT.
- Diagnostický systém s indikační LED diodou informuje o stavu nabití baterie: nabitá baterie, nabíjení, problém s napájecím napětím a baterie je příliš horká nebo příliš studená.
- Inteligentní nabíječka nastavuje nabíjení v závislosti na typu baterie, čímž prodlužuje její provozní životnost.
- Nástěnná montáž
- Dodáváno s 2 bateriemi FLEXVOLT DCB546
Specifikace
| Napájecí napětí | 54/18 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Nabíjecí proud | 6,0 A |
| Doba nabíjení | 6 Ah - 60 min |
| Šířka | - mm |
| Výška | - mm |
| Délka | - mm |
| Hmotnost | 0,65 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

