- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Pily
- Mečové pily
- Dewalt mečová pila FLEXVOLT DCS389 NT
Dewalt mečová pila FLEXVOLT DCS389 NT
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dewalt mečová pila FLEXVOLT DCS389 NTSkladem6 990,00 Kč/ ks5 776,86 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCS389NT
XR FLEXVOLT JUST GOT BETTER. The DCS389 54V Reciprocating Saw has up to 19% more power* when used with a 9Ah battery than the DCS388. With a no-load speed of 3000 spm, this saw delivers the power of a corded reciprocating saw with the portability and convenience of a cordless through our revolutionary DEWALT XR FLEXVOLT technology.n *Products tested under controlled conditions to measure power. Power increase compares peak power of DCS389 with DCB547 and DCS388 with DCB546.
- 54v XR FLEXVOLT, výkon jako pila napájená ze sítě
- Intelligent variable speed trigger and lock off switch
- Upínání pilového listu do dvou poloh umožňuje srovnávací řezy a zvyšuje univerzálnost
- Rychloupínání pilového listu ovládané pákou zaručuje jeho výměnu bez použití jiného nářadí.
- Otočná nastavitelná patka s otevřenou horní částí, která zaručuje vynikající stabilitu a viditelnost během řezu
- LED svítilna pro zlepšenou viditelnost čáry řezu
- Ergonomic handle with rubber overmold to provide ultimate comfort
Součástí dodávky je:
- Aku pila DCS389
- odolný kufr
Specifikace
| Typ baterie | XR FLEXVOLT |
| Napájecí napětí | 54/18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Výkon | - |
| Počet zdvihů naprázdno | 0 - 3000 z/min |
| Délka zdvihu | 28,6 mm |
| Hmotnost | 3,54 kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
Zboží zařazeno v kategoriích






