- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Aku vrtačky
- Bezuhlíková aku vrtačka s více hlavami DeWalt DCD803 NT
Bezuhlíková aku vrtačka s více hlavami DeWalt DCD803 NT
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Bezuhlíková aku vrtačka s více hlavami DeWalt DCD803 NTSkladem6 790,00 Kč/ ks5 611,57 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD803 NT
- Vysoce univerzální vrtačka určená pro profesionální použití v těsných a nepřístupných prostorech.
- Nabízí vynikající flexibilitu a přenositelnost pro širokou škálu vrtacích a šroubovacích aplikací s přiloženými nástavci.
- Celokovová převodovka spojená s bezuhlíkovým motorem 18V poskytuje 73 Nm točivého momentu umožňující rychlejší otáčky aplikace a širší škálu použití.
- Extrémně kompaktní, šířka těla 124mm, připojovací bod má vnitřní upínání 1/4 " možnost použití bez nástavce.
- Přístup k těžko přístupným prostorům s přiloženými nástavci, které lze individuálně použít (po jednom) a na připevnění pod pravým úhlem.
- Rychloupínací provedení bez nářadí.
- Čtyři výměnné hlavice :
- Sklíčidlo celokovové do 13mm
- Pravoúhlé sklíčidlo pro bity a vrtáky s upínáním 1/4 "
- Rychloupínací sklíčidlo pro bity a vrtáky s upínáním 1/4 "
- Vyosené sklíčidlo pro bity a vrtáky s upínáním 1/4 "
- Organizér s nástavci lze připevnit na zeď pomocí šroubů nebo pomocí háčku na opasek.
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD803
- výměnné hlavice
- TSTAK kufřík
Specifikace
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Max. moment | 73 Nm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 0 - 450/1 650 ot./min |
| Kapacita sklíčidla | - |
| Hmotnost | 1,34 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






