- Úvod
- Aku nářadí XR 12 - 18 V
- Aku příklepové vrtačky
- Bezuhlíková aku příklepová vrtačka DeWalt DCD100Y D2T
Bezuhlíková aku příklepová vrtačka DeWalt DCD100Y D2T
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Bezuhlíková aku příklepová vrtačka DeWalt DCD100Y D2TSkladem4 290,00 Kč/ ks3 545,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCD100Y D2T
Nářadí DCD100Y bylo zkonstruováno s cílem oslavit 100 roků existence značky DEWALT a zdůraznit naši neutuchající snahu o vybavování pracovišť výlučně akumulátorovým nářadím. Tento příklepový vrtací šroubovák s bezuhlíkovým motorem 18V XR je naším nejkompaktnějším nářadím svého druhu, jehož konstrukce poskytuje točivý moment až 68 Nm při kompaktní délce tělesa činící pouhých 164 mm, a tedy i výkon, který potřebujete při nejnáročnějších podmínkách na pracovišti. 2 rychlosti a 15 nastavení momentu poskytuje vynikající kontrolu nad vrtáním i upevňováním. LED svítilna s vysokou úrovní jasu, která je umístěna na patce, poskytuje lepší viditelnost při zhoršených světelných podmínkách a ve stísněných prostorech.
- PŘÍKLEPOVÝ VRTACÍ ŠROUBOVÁK DEWALT 100 YEAR
- BEZUHLÍKOVÝ MOTOR: Poskytuje vysoký výkon, prodlužuje životnost nářadí a umožňuje mnohem kratší konstrukční provedení nářadí
- REGULACE MOMENTU NASTAVITELNÁ V 15 POLOHÁCH: Umožňuje získávání srovnatelných výsledků při šroubování do rozmanitých materiálů
- LED S VYSOKÝM JASEM NA PATCE NÁŘADÍ: Pro zajištění vynikající viditelnosti za situací s nedostatečným okolním osvětlením
- MIMOŘÁDNĚ KOMPAKTNÍ, LEHKÁ KONSTRUKCE: Umožňuje použití ve stísněných prostorech
- DVOUSTUPŇOVÁ CELOKOVOVÁ PŘEVODOVKA: Poskytuje prodlouženou dobu chodu a zajišťuje dlouhou životnost nářadí
- ŘADA 18 V XR: Součást systému 18V XR, který zahrnuje více než 250 typů nářadí
Součástí dodávky je:
- Aku vrtačka DCD100Y
- 2 x baterie XR Li-Ion s kapacitou 2 Ah s indikátorem stavu nabití
- univerzální nabíječka XR
- příchytka na řemen
- magnetický držák nástrojů
- odolný kufřík TSTAK
Specifikace
| Typ baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Kapacita baterie | 2 Ah |
| Max. moment (tvrdý materiál) | 68 Nm |
| Max. moment (měkký materiál) | - Nm |
| Počet úderů | 0-7 650/ 28 050 |
| Otáčky naprázdno | 0 - 450/ 1 650 ot./min |
| Kapacita sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo] | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [kov] | 13 mm |
| Hmotnost | 1,09 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





