- Úvod
- Zahradní technika
- Zahradní sekačky
- Aku zahradní sekačka s pojezdem 54V Dewalt DCMWSP550 N
Aku zahradní sekačka s pojezdem 54V Dewalt DCMWSP550 N
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku zahradní sekačka s pojezdem 54V Dewalt DCMWSP550 NNení skladem15 990,00 Kč/ ks13 214,88 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMWSP550N
- Vysoce účinný žací systém s dvojitými noži, jehož konstrukce umožňuje dosahování prodloužené doby chodu a zvýšeného žacího výkonu
- Ocelové žací ústrojí se šířkou záběru 53 cm a s bezuhlíkovým motorem vybaveným funkcí automatického snímání zatížení, s konstrukcí zvyšující žací výkon a odolnost
- Doba chodu až 46 minut*. Ideální pro trávníky s výměrou do 980 m2.
- Sekačka 3 v 1 s pojezdem, včetně volitelných funkcí mulčování, sběru posečené trávy a bočního výhozu umožňujících rozmanité využití při sečení.
- Praktický LED ovládací panel poskytuje údaje o stavu nabití akumulátoru, potížích se žacím systémem a blížícím se koncem životnosti nožů.
- Systém jednodotykového ovládání rukojetí umožňuje rychlé zasouvání a sklápění rukojetí, čímž usnadňuje jejich uskladnění.
- Zvolte své ideální tempo chůze pomocí pohonu zadních kol s proměnnou rychlostí.
- Systém jednobodového nastavení výšky se 6 žacími polohami, od 25 mm do 102 mm
- TŘÍLETÁ ZÁRUKA: Na registrované nářadí je poskytována prodloužená záruka.
- SOUČÁST AKUMULÁTOROVÉHO SYSTÉMU 54V XR FLEXVOLT: Výkon odpovídající nářadí s napájecím kabelem. Volnost poskytovaná akumulátorovým nářadím.
Součástí dodávky je:
- Aku sekačka DCMWSP550
Specifikace
| Šířka záběru | 53 cm |
| Napájení | 54 V |
| Baterie | - Ah |
| Systém sekání | Rotační |
| Pojezd | Ano |
| Plocha posekání | - m² |
| Objem sběrného koše | - L |
| Balení | Kartonová krabice |
| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Nastavení výšky | 6 |
| Výška střihu | 25-102 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






