- Úvod
- Zahradní technika
- Nůžky na živý plot
- Aku zahradní nůžky Dewalt DCMPP568 N
Aku zahradní nůžky Dewalt DCMPP568 N
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku zahradní nůžky Dewalt DCMPP568 NSkladem3 490,00 Kč/ ks2 884,30 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMPP568N
- Nejnovější přírůstek nářadí řady XR - profesionální výkon s výhodami nářadí bez napájecího kabelu.
- Kompaktní a lehká konstrukce zaručuje menší únavu uživatele při stříhání živých plotů.
- Řezná čelist s laserem opracovanými noži vyrobenými z kalené oceli disponují maximální kapacitou řezu 37 mm. Tyto nože zaručují delší provozní životnost a vydrží déle ostré.
Součástí dodávky je:
- Aku nůžky DCMPP568
Specifikace
| Výkon | - W |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Hmotnost | 1,37 kg |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Výměnná baterie | Ano |
| Max rpůměr větví | 38 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




