- Úvod
- Zahradní technika
- Strunové sekačky
- Aku strunová sekačka Dewalt DCMST561 P2 + DCD791
Aku strunová sekačka Dewalt DCMST561 P2 + DCD791
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku strunová sekačka Dewalt DCMST561 P2 + DCD791Skladem9 190,00 Kč/ ks7 595,04 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMST561P2
- Nejnovější model rozšiřující řadu XR – profesionální výkon zdokonalený o výhodu nářadí napájeného baterií.
- Bezuhlíkový motor s výkonem 400 W s patentovanou konstrukcí převodů poskytuje vyšší hodnotu momentu a udržuje konstantní otáčky motoru i při zatížení.
- Dva převodové stupně poskytují uživateli univerzálnost z hlediska délky provozní doby a zvýšení výkonu.
- Ochranný kryt zajišťuje lepší přístup a lepší viditelnost sekané plochy.
- Spouštěcí spínač s úplnou regulací otáček nabízí uživateli úplnou kontrolu nad výkonem sekačky.
- Polstrovaná přídavná rukojeť zaručuje optimální komfort uživatele.
DCD791N
- Kompaktní vrtačka/šroubovák 18 V XR Li-Ion
- Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje až 57% delší provozní dobu oproti uhlíkovým modelům
- Dokonale kompaktní a lehká konstrukce umožňuje použití i na místech s omezeným přístupem
- Celokovová převodovka s dvěma převodovými stupni prodlužuje provozní dobu a životnost nářadí
- 15 poloh pro nastavení utahovacího momentu umožňuje stejnoměrné šroubování do různých materiálů
- Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače umožňuje maximální ovladatelnost při práci
- LED diodová svítilna se 3 stupni osvětlení a až 20 min. zpožděným vypínáním na patce nářadí zaručuje zlepšenou viditelnost a funkci pracovní svítilny
- Zdokonalená ergonomická konstrukce s gumovým povrchem rukojeti zvyšuje komfort obsluhy
- Baterie typu Li-Ion umožňují vynikající nasunování a vyjímání a je opatřena indikátorem stavu nabití
- Ocelová příchytka na řemen a magnetický držák nástrojů poskytují dokonalé řešení pro uložení
- Součást inteligentní řady XR Li-Ion zaručuje účinnost a rychlejší provádění požadovaných úkonů
Součástí dodávky je:
- Strunová sekačka DCMST561
- 2 x Baterie 18V/5Ah
- nabíječka
- aku vrtačka DCD791
Specifikace
| Baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Kapacita baterie | 5,0 Ah |
| Doba nabíjení | 75 min |
| Šířka záběru | 33 cm |
| Pracovní otáčky struny | 0 - 4 600/0 - 6 000 ot./min |
| Průměr struny | 2,0 mm |
| Délka dodávané struny | 7,5 m |
| Druhá rukojeť | Ano - pevná |
| Hmotnost | 4,1 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






