- Úvod
- Zahradní technika
- Řetězové pily
- Aku řetězová pila 18 V Dewalt DCMCS565 N
Aku řetězová pila 18 V Dewalt DCMCS565 N
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku řetězová pila 18 V Dewalt DCMCS565 NSkladem4 790,00 Kč/ ks3 958,68 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMCS565N
- BEZUHLÍKOVÝ MOTOR 18V - Vysoce účinný motor vhodný pro většinu řezání dřeva
- 30CM LIŠTA S ROZTEČÍ 3/8” A ŘETĚZ - Ideální pro řezání dřeva o průměru až 25 cm
- AŽ 100 ŘEZŮ NA JEDNO NABITÍ*
- NÁSTROJOVÉ NAPÍNÁNÍ ŘETĚZU - Spolehlivé upínání lišty zkracuje dobu údržby
- ÚLOŽNÝ PROSTOR NA KLÍČ NA PILE (NÁŘADÍ) - Klíč je pohodlně uložen na nářadí pro rychlé úpravy v terénu
- KOMPAKTNÍ KONSTRUKCE - Prostorově úsporný design pro snadné skladování a přepravu
- ERGONOMICKÉ RUKOJETI - Pohodlné držení ve více polohách, což snižuje únavu uživatele
- UKAZATEL HLADINY OLEJE - Průhledná nádržka na olej usnadňuje kontrolu hladiny oleje před zahájením práce
- BRZDA ŘETĚZU - Při aktivaci zastaví řetěz za méně než 1 sekundu, pro bezpečný provoz
- HROTY PROTI NÁRAZNÍKŮM – Při řezání přidržují materiál a umožňují větší kontrolu
- * Při použití akumulátoru DCB184 (prodávaného samostatně) a při řezání tlakově impregnovaného borovicového dřeva o průřezu 100 mm x 100 mm
Součástí dodávky je:
- Řetězová pila DCMCS565
- Klíč
Specifikace
| Napájecí napětí | 18 V V |
| Výměnná baterie | ANO |
| Délka lišty | 30 cm |
| Zajišťovací spínač | ANO |
| Nabíjecí proud | - |
| Druhá rukojeť | ANO |
| Počet řezů na jedno nabití | 100 |
| Kontrolní okénko pro množství oleje | ANO |
| Objem nádržky na mazací olej | - ml CS L |
| Hmotnost | - kg |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Typ baterie | 18 V |
| Doba nabíjení | - min |
| Neklouzavá rukojeť | ANO |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




