- Úvod
- Zahradní technika
- Řetězové pily
- Aku prořezávací pila 54 V Dewalt DCMPS635 N
Aku prořezávací pila 54 V Dewalt DCMPS635 N
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku prořezávací pila 54 V Dewalt DCMPS635 NNení skladem11 490,00 Kč/ ks9 495,87 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMPS635N
- PŘEŘÍZNE BOROVICOVÉ POLENO O PRŮMĚRU 200 MM ZA POUHÝCH 12,3 SEKUNDY**
- AŽ 136 ŘEZŮ NA JEDNO NABITÍ**
- TELESKOPICKÁ TYČ O DÉLCE 3,5 m - Umožňuje snadné vysouvání, díky kterému jsou dosažitelné i vysoké větve, a současně i zasouvání do délky 2,7 m, které usnadňuje uskladnění a přepravu
- 25CM LIŠTA A ŘETĚZ (12”) S ROZTEČÍ 3/8”LP - Vysoký řezný výkon pro prořezávání větších větví
- RYCHLOST ŘETĚZŮ 15,6 M/S - Vysoká rychlost řezu maximalizuje dosažitelnou produktivitu
- ŠPIČKOVÝ VÝKON AŽ 1280 W* - Vysoký výstupní výkon umožňující použití v nejnáročnějších podmínkách
- ŠPIČKOVÝ VÝKON AŽ 1,7 HP* - Vysoký výstupní výkon umožňující použití v nejnáročnějších podmínkách
- NÍZKOPROFILOVÁ ŘEZACÍ HLAVA – Otevřená konstrukce krytu řetězky zlepšuje viditelnost oblasti řezání, a tím umožňuje přesné prořezávání při současném vynikajícím odvádění třísek
- NASTAVITELNÁ AUTOMATICKÁ MAZNICE - Umožňuje kontrolu mazání pro hladké řezy v různých aplikacích
- HLINÍKOVÁ PŘEVODOVKA - Odolná řezací hlava odolává nárazům větví
- ERGONOMICKÁ KONSTRUKCE - Rukojeť a měkká úchopná plocha na tyči zvyšují obslužný komfort, a tím současně snižují námahu během používání
- RAMENNÍ POPRUH - Rovnoměrně rozděluje hmotnost nářadí, a tím přispívá k vyššímu komfortu při déletrvající práci
- INTEGROVANÝ PROSTOR PRO UKLÁDÁNÍ KLÍČE - Praktický způsob ukládání klíče přímo na nářadí zkracuje prostoje při provádění údržby v terénu
- KONSTRUKCE SE ZADNÍ OCHRANNOU KLECÍ - Chrání akumulátor před nárazy během použití, a tím přispívá k zvýšené odolnosti
- * Při použití akumulátoru DCB547 (prodávaného samostatně)
- ** Při použití akumulátoru DCB547 (prodávaného samostatně) a při řezání tlakově impregnovaného borovicového dřeva o průřezu 100 mm x 100 mm
Součástí dodávky je:
- Prořezávací pila DCMPS635
- Spona pro ramenní popruh
- Ramenní popruh
- Klíč pro řetězové pily
Specifikace
| Napájecí napětí | 54 V |
| Výměnná baterie | ANO |
| Délka lišty | 25 cm |
| Zajišťovací spínač | ANO |
| Nabíjecí proud | - |
| Druhá rukojeť | ANO |
| Počet řezů na jedno nabití | 136 |
| Kontrolní okénko pro množství oleje | ANO |
| Objem nádržky na mazací olej | - L |
| Hmotnost | 6,9 kg |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Typ baterie | 54 V |
| Doba nabíjení | - min |
| Neklouzavá rukojeť | ANO |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






