- Úvod
- Zahradní technika
- Nůžky na živý plot
- Aku plotostřih Dewalt DCMHT564 N
Aku plotostřih Dewalt DCMHT564 N
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku plotostřih Dewalt DCMHT564 NSkladem4 290,00 Kč/ ks3 545,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMHT564N
- RYCHLÉ STŘIHY: 55cm čepel s 25mm odsazením pilového listu pro rychlé a snadné stříhání živých plotů
- NEPŘERUŠOVANÝ VÝKON: Až 75 minut provozu*, takže můžete stříhat živé ploty od začátku do konce bez nutnosti dobíjení. (*Na jedno nabití, při použití akumulátoru DEWALT DCB184 v úsporném režimu, měřeno bez zátěže. Akumulátory se prodávají samostatně.)
- POHODLNÁ MANIPULACE: S hmotností pouhých 3,2 kg (pouze nářadí) a ergonomicky tvarovanými rukojeťmi budete nůžky na živý plot lehce ovládat a nebudete unaveni.
- PROVEDENÍ S NÍZKÝM PROFILEM: O 39 % užší konstrukce těla (oproti * DEWALT DCM563 18v nůžky na živý plot. Tělo je definováno jako šířka krytu motoru.)
- ABSOLUTNÍ KONTROLA: Konstrukce rukojeti ve tvaru D se snadno aktivuje v různých polohách rukou.
- BEZPROBLÉMOVÉ SKLADOVÁNÍ: Háček na stěnu na spodní straně nůžek na živý plot slouží k snadnému a vhodnému uklizení, když je nepoužíváte
- ODSTRAŇOVÁNÍ ODPADU: Kompatibilní s nástavcem DEWALT na odmetání odřezků živého plotu, který umožňuje snadné zametání odřezků při stříhání živého plotu. (Nástavec na odmetání odstřižků živého plotu se prodává samostatně)
- SOUČÁST AKUMULÁTOROVÉHO SYSTÉMU 18V XR: Výkon odpovídající nářadí s napájecím kabelem. Volnost poskytovaná akumulátorovým nářadím.
Součástí dodávky je:
- Plotostřih DCMHT564
Specifikace
| Výkon | - W |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Výměnná baterie | Ano |
| Doba nabíjení | - hod |
| Prostřih | 25 mm |
| Délka nožové lišty | 550 mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích






