- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Zahradní nářadí
- Nástavec strunový FLEXVOLT Dewalt DCMASST1 N
Nástavec strunový FLEXVOLT Dewalt DCMASST1 N
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Nástavec strunový FLEXVOLT Dewalt DCMASST1 NSkladem2 490,00 Kč/ ks2 057,85 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMASST1N
- Vyměnitelný modul strunové sekačky
- S modulem DCMAS5713 vytvoří výkonnou strunovou sekačku
- Záběr struny 38 cm s tloušťkou 2,4 mm pro rychlé sekání velkých ploch
Součástí dodávky je:
- Modul strunová sekačka DCMASST1
Specifikace
| Baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | - V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Doba nabíjení | - |
| Šířka záběru | 38 cm s modulem DCMASST1N |
| Pracovní otáčky struny | 0-5600, 0-6 600 ot./min |
| Průměr struny | 2,4 mm |
| Délka dodávané struny | 7,5 m |
| Druhá rukojeť | - |
| Hmotnost | - kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





