- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Zahradní nářadí
- Aku motorová jednotka FLEXVOLT Dewalt DCMAS5713 N
Aku motorová jednotka FLEXVOLT Dewalt DCMAS5713 N
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
Aku motorová jednotka FLEXVOLT Dewalt DCMAS5713 NSkladem6 490,00 Kč/ ks5 363,64 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMAS5713N
- Motorová jednotka pro řadu zahradních vyměnitelných nástavců (DCMASPS5N, DCMASPH6N, DCMASBC1N, DCMASST1N)
- Rychlé sekání s modulem DCMASST1N- záběr struny 38 cm s tloušťkou 2,4 mm pro rychlé sekání velkých ploch
- Výkonný bezuhlíkový motor s kovovým krytem - delší provozní doba, delší životnost, větší odolnost a výkon
- Dvourychlostní ovládání s variabilní otáčkami nízké otáčky /min= 0 - 5600 ot./min, Vysoké otáčky = 0-6600 ot.
- Provozní doba až 60 min. na jedno nabití baterie 9Ah baterie
- S odolným krytem baterie Xenoy™
- Včetně ramenního popruhu
Součástí dodávky je:
- Motorová jednotka DCMAS571
Specifikace
| Baterie | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí baterie | 54/18 V |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Doba nabíjení | 70 min |
| Šířka záběru | 38 cm s modulem DCMASST1N |
| Pracovní otáčky struny | 0-5600, 0-6 600 ot./min |
| Průměr struny | 2,0 mm |
| Délka dodávané struny | 7,5 m |
| Druhá rukojeť | Ano - pevná |
| Hmotnost | - kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





