- Úvod
- Zahradní technika
- Nůžky na živý plot
- Aku kompaktní nůžky na živé ploty Dewalt DCMHT520 N
Aku kompaktní nůžky na živé ploty Dewalt DCMHT520 N
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Aku kompaktní nůžky na živé ploty Dewalt DCMHT520 NSkladem2 890,00 Kč/ ks2 388,43 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMHT520N
- PŘESNÉ, ÚČINNÉ VYŽÍNÁNÍ: Laserem obrobené nože na liště o délce 20 cm umožňují rychlé, přesné zastříhávání listnatých živých plotů nebo keřů – i v obtížně dosažitelných místech. Dokonalé nářadí pro rychlé vzhledové úpravy i detailní umělecké tvarování.
- BEZPEČNÁ, POHODLNÁ RUKOJEŤ: Pogumovaná, strukturovaná rukojeť zajišťuje pevný, pohodlný úchop, čímž snižuje únavu ruky a maximalizuje ovladatelnost při přesném vyžínání.
- OBSLUHA JEDNOU RUKOU: Bezpečnostní uzamykatelný spínač zabraňuje náhodnému spuštění, a umožňuje tak jednoruční použití. Ideální pro rychlé, kontrolované zastříhávání při současném zvýšení bezpečnosti obsluhy.
- OCHRANA NOŽŮ I POVRCHU: Kryt ostří, který je obsažen v rozsahu dodávky, chrání celou lištu i okolní povrchy, a tím zvyšuje odolnost a snižuje náklady na údržbu.
- LEHKÉ A ERGONOMICKÉ PROVEDENÍ: Lehké, ergonomické provedení s hmotností nižší než 1,4 kg (pouze nářadí) minimalizuje únavu a zvyšuje komfort při déle trvajícím stříhání. Dopřejte si zlepšenou ovladatelnost, která současně zvyšuje produktivitu.
- PRAKTICKÉ UKLÁDÁNÍ: Závěsný hák umožňuje bezpečné a snadné ukládání, a tím vám pomáhá udržovat pracovní prostor v uspořádaném stavu a mít nářadí připravené k příštímu použití.
- SOUČÁST AKUMULÁTOROVÉHO SYSTÉMU 18V XR®: Výkon nářadí napájeného ze sítě. Volnost poskytovaná akumulátorovým nářadím.
Součástí dodávky je:
- Plotostřih DCMHT520
Specifikace
| Výkon | - W |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Hmotnost | 1,38 kg |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Výměnná baterie | Ano |
| Doba nabíjení | - |
| Délka nožové lišty | 200 mm |
| Provozní doba | - hod |
Zboží zařazeno v kategoriích





