- Úvod
- Zahradní technika
- Nůžky na živý plot
- Aku nůžky na větvě s prodlouženou rukojetí Dewalt DCMPP569 N
Aku nůžky na větvě s prodlouženou rukojetí Dewalt DCMPP569 N
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Aku nůžky na větvě s prodlouženou rukojetí Dewalt DCMPP569 NSkladem5 490,00 Kč/ ks4 537,19 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCMPP569N
- ŘEZNÝ VÝKON - Zvládne řezat větve o tloušťce až 38 mm, s jistotou a přesností zvládne i tvrdé větve.
- SEGMENTOVANÝ SYSTÉM TYČE - Vysune se až na 3 metry, aby dosáhla na vysoké větve, ale přesto se dá kompaktně rozdělit pro snadnou přepravu a skladování.
- POVLAKOVANÉ, NEPŘILÉHAVÉ ČEPELE - Zabraňují ulpívání mízy a zbytků, šetří čas při čištění a maximalizují produktivitu.
- VYMĚNITELNÉ ŘEZACÍ ČEPELE - Vyměnitelné nebo odnímatelné pomocí jednoduchého šestihranného šroubu pro zachování ostrosti a výkonu, což zajišťuje dlouhou životnost.
- KLOUBOVÁ HLAVA - 5polohová kloubová hlava usnadňuje řezání větví a umožňuje lepší kontrolu a přesnost v těžko přístupných oblastech.
- ERGONOMICKÁ KONSTRUKCE DRŽADLA - Zajišťuje pohodlné a bezpečné držení a minimalizuje únavu.
- KOVOVÝ HÁČEK NA VĚTVE - Ideální pro odstraňování zaseknutých větví, takže pracovní plochu lze vyčistit rychle a bezpečně bez namáhání nebo poškození nástroje.
Součástí dodávky je:
- Aku nůžky DCMPP569
- baterie není součástí balení
Specifikace
| Výkon | - W |
| Měkká rukojeť | Ano |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Napájecí napětí baterie | 18 V |
| Baterie | Li-Ion |
| Kapacita baterie | - Ah |
| Výměnná baterie | Ano |
| Doba nabíjení | - hod |
| Celková délka tyče | 3,0 m |
Zboží zařazeno v kategoriích






