- Úvod
- Aku nářadí XR FLEXVOLT 54V
- Nářadí
- Uhlové brusky
- 230 mm aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG460 X2
230 mm aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG460 X2
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
230 mm aku bruska FLEXVOLT 54V Dewalt DCG460 X2Skladem17 990,00 Kč/ ks14 867,77 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
DCG460X2
- První 230mm akumulátorová úhlová bruska značky DEWALT, která je vybavena bezuhlíkovým motorem, poskytuje mimořádný maximální výkon dosahující více než 3 000 W.
- Funkce Perform and Protect zahrnuje brzdu proti zpětnému rázu, která dokáže zcela zastavit kotouč při zjištění zpětného rázu, a systém E-CLUTCH, který zajišťuje ochranu uživatele tím, že okamžitě zastavuje motor při zaznamenání sevření nebo zastavení kotouče.
Součástí dodávky je:
- Bruska DCG460
- 2 baterie 54V/3 AH
- nabíječka
- ochranný kryt nastavitelný bez použití jiného nářadí
- antivibrační boční rukojeť s možností nastavení do dvou poloh
- klíč na kotouč
- přenosný kufřík
Specifikace
| Typ baterie | FLEXVOLT Li-Ion |
| Napájecí napětí | 54V |
| Kapacita baterie | 3.0 Ah |
| Max. průměr kotouče | 230 mm |
| Výkon | - W |
| Otáčky naprázdno | 6500 ot./min |
| Závit vřetena | M14 |
| Hmotnost | 7 kg |
| Délka | - mm |
| Výška | - mm |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích





